naprawa iPhone

Chcesz kupić używanego iPhone’a? To polecane modele!

Z roku na rok Apple prezentuje coraz to nowsze modele swoich smartfonów. Wysoka cena ich zakupu jest jednym z czynników decydujących o wysokim zainteresowaniu starszymi telefonami światowego giganta. Jakiego iPhone’a ze starszych linii opłaca się kupić?

Dlaczego warto korzystać z iPhone’a?

Urządzenia marki Apple mają swoich zwolenników, a także przeciwników. Choć po obu stronach argumentów jest mnóstwo, istnieje sporo powodów, dla których warto sięgnąć po smartfony właśnie tego producenta. Osoby preferujące pracę na jednym systemie często wskazują, że iOS jest zdecydowanie wygodniejszy i bardziej intuicyjny. Korzystając z laptopa i telefonu marki Apple można więc liczyć na wysoką kompatybilność, bez jednoczesnej utraty na jakości.

Chcąc posiadać iPhone’a nie trzeba decydować się na zakup najnowszego urządzenia. Równie funkcjonalne okazują się bowiem modele wcześniejsze, które pozwalają zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych. Na które smartfony od Apple warto zwrócić uwagę?

Budżetowy iPhone – jaki model wybrać?

Wybór odpowiedniego iPhone’a powinien być oparty nie tylko o budżet. Ważne są również funkcje, na których zależy danemu użytkownikowi. Szukając smartfona przeznaczonego do dzwonienia, smsowania czy wysyłania maili warto sięgnąć chociażby po iPhone’a 6s Plus w wersji 32 GB. Model z 5,5 calowym wyświetlaczem z 12-megapikselowym aparatem można kupić już od 1500 zł. A co jeśli priorytetem jest duża ilość pamięci? W takim przypadku warto zainteresować się iPhonem SE w wersji 128 GB. Niewielkich rozmiarów telefon z ekranem o rozdzielczości 1136×640 pikseli posiada dwurdzeniowy procesor wspierany przez 2 GB RAM.

Jak wybrać taniego iPhone’a?

Wybór smartfona często stanowi wyzwanie. Problem ten dotyczy w równej mierze modeli nowszych, jak i starszych. Osobom, które nie są pewne jaką decyzję powinny podjąć polecamy skorzystać z konsultacji w naszym serwisie. Mając wieloletnie doświadczenie w naprawach iPhone’ów, możemy wskazać, które modele używanych iPhone’ów wciąż warte są uwagi konsumentów.