serwis iphone warszawa

Pierwsze recenzje iPhone’a 13 – na jakie aspekty zwracają uwagę użytkownicy?

Najnowszy model telefonu Apple wzbudził zainteresowanie niejednego miłośnika technologicznych gadżetów. Czy iPhone 13 jest wart swojej ceny? Czy warto w niego zainwestować? W tym wpisie zostały wymienione najważniejsze aspekty, na które zwracają uwagę właściciele najnowszych iPhone’ów.

iPhone 13 – czy kamera jest warta uwagi?

Jedną z informacji wzbudzających największe zainteresowanie miłośników sprzętu Apple są parametry aparatu fotograficznego i kamery. Czy nowy iPhone zapewnia użytkownikowi nowe funkcje? Jak najbardziej! W najnowszym smartfonie od Apple znajduje się ulepszona kamera, oferująca nie tylko większy zoom, ale również wyższą jakość zdjęć wykonywanych przy ograniczonym oświetleniu. Nowością jest również tryb makrofotografii czy stylów fotograficznych. Warto również wspomnieć, że iPhone 13, a szczególnie model Pro oferuje użytkownikowi dłuższy czas pracy baterii. Wszystko to przekłada się na pozytywne opinie posiadaczy nowego smartfona Apple.

Wyświetlacz w iPhone 13 – lepszy niż w poprzedniku?

W nowym iPhonie znajduje się wyświetlacz ProMotion z odświeżaniem 120 Hz. Nowsza wersja ekranu zwiększa realizm prezentowanego obrazu, a także ułatwia posługiwanie się urządzeniem. Użytkownicy mogą cieszyć się również funkcją always-on (czyli opcja niegasnącego wyświetlacza).

Inne zalety iPhone’a 13

Najnowszy smartfon od Apple wyróżnia się długim czasem pracy baterii. Przeskok w zakresie jakości pracy akumulatora można zauważyć w szczególności podczas porównania iPhone’a 13 z modelem starszym np. z iPhonem X. Oprócz tego nowy telefon od Apple proponuje użytkownikowi nowy tryb filmowy (Cinematic Video), dzięki któremu można robić jeszcze lepszej jakości filmy.

Nie chcesz wydawać pieniędzy na najnowszego iPhone’a? Zadbaj o swój stary model. W przypadku wystąpienia usterki zapraszamy do konsultacji w naszym serwisie Apple na Mokotowie w Warszawie. Regularne serwisowanie urządzenia pozwala zachować jego optymalne działanie przez wiele lat.