wydajnosc baterii w swoim iPhonie

Zadbaj o wydajność baterii w swoim iPhonie przed wyjazdem na urlop!

Bateria to jeden z najważniejszych elementów Twojego telefonu. Jej wydajność zależna jest od wielu czynników. Niestety jest to element zużywający się i mający ograniczoną ilość cykli ładowania. Wraz z upływem czasu pojemność baterii spada, a wraz z nią spada wydajność telefonu. W skrajnym wypadku może skutkować to wolniejszym uruchamianiem się aplikacji, mniejszą płynnością działania, koniecznością ponownego wczytywania aplikacji, zmniejszoną jakością połączeń, przygaszeniem podświetlenia, zmniejszoną wydajnością modułu GPS i wieloma innymi. W takim wypadku konieczna jest wymiana baterii w iPhonie.

Zadbaj o wydajność swojej baterii przed wyjazdem na urlop!

Nadszedł czas wakacji i sezon wyjazdów na urlopy. Pamiętaj jednak, aby przed wyjazdem odpowiednio zadbać o swojego iPhone’a! Aby jak najbardziej zwiększyć wydajność swojej baterii, możesz skorzystać z kilku wskazówek. Przede wszystkim unikaj skrajnych temperatur, szczególnie wyższych niż 35°C. Gdy nie używasz urządzenia przez dłuższy czas, nie pozostawiaj baterii całkowicie rozładowanej. Możesz także wyłączyć telefon, aby nie czerpał energii z baterii. W momencie, gdy używasz telefonu, wykorzystaj prosty sposób i zmniejsz jasność ekranu, dzięki temu jeszcze bardziej zwiększysz wydajność baterii. Dodatkową opcją jest wbudowana opcja oszczędzania energii, włączająca się automatycznie przy niskim poziomie baterii. Tryb ten możesz włączyć w dowolnym momencie.

Pamiętaj jednak, że jeśli pojawiają się sygnały, że bateria jest bardzo obciążona i znacząco wpływa to na sprawność telefonu, nie ryzykuj uszkodzeniem sprzętu i dokonaj wymiany baterii w iPhonie. Dzięki temu Twoje urządzenie będzie służyć dłużej i lepiej gdziekolwiek będziesz. Usługę tę w ciągu kilku chwil przeprowadzi nasz serwis iPhone’ów w Warszawie na Mokotowie. Zanim przystąpimy do wymiany baterii wykonamy dokładną diagnostykę, aby mieć pewność, że problemy z telefonem mają związek z niską wydajnością baterii.

Urlop to czas, kiedy telefon jest szczególnie potrzebny i nie chcemy martwić się o jego działanie. Nie warto czekać z naprawą, dlatego skorzystaj z naszego serwisu iPhone’ów w Warszawie i przeprowadź niezbędną diagnostykę baterii w iPhonie.