wymiana baterii w iphonie

Zepsute wejście ładowania do iPhone’a – co dalej?

Problemy z ładowaniem telefonu mogą zdarzyć się każdemu użytkownikowi. Jeśli już przytrafi Ci się taka sytuacja, nie panikuj. Zanim udasz się do serwisu, warto sprawdzić czy usterki nie da się wyeliminować na własną rękę. Co zrobić, gdy iPhone nie chce się ładować?

Ładowanie iPhone’a – sprawdź stan kabla

Często okazuje się, że problemy z ładowaniem iPhone’a pojawiają się nagle i bez konkretnego powodu. W takim przypadku bardzo często głównym winowajcą jest wadliwy kabel USB. Sprawdź, czy ten posiadany przez Ciebie nie ma uszkodzeń. Czasem jednak usterki ładowarki nie da się zauważyć gołym okiem.

Jeśli kabel wciąż nie ładuje, warto zainwestować w model typu lightning. Tego typu kable charakteryzują się szybszym przesyłaniem, co gwarantuje skuteczność ładowania w przyszłości.

Ładowanie iPhone’a może też okazać się niemożliwe ze względu na wadliwą złączkę. W takim przypadku warto spróbować naładować telefon przy wykorzystaniu innej. W tym celu możesz wykorzystać model posiadany w domu lub też po prostu zakupić nowy.

Uszkodzone gniazdo ładowania – sprawa dla serwisu

Problemy z ładowaniem smartfona Apple nie zawsze jednak zależą od niesprawnej ładowarki. Czasem wynikają ze zbyt dużej ilości zanieczyszczeń wewnątrz telefonu, które w konsekwencji mogą doprowadzić do wystąpienia jeszcze poważniejszych awarii.

Jeśli uszkodzeniu uległo gniazdo ładowania, nie zaleca się przeprowadzania naprawy na własną rękę. Dużo lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług naszego serwisu iPhone’ów w Warszawie. Każdemu klientowi zapewniamy szybką diagnozę i sprawne usunięcie usterki.

Nieładujący się iPhone to zmora niejednego użytkownika. Przed udaniem się do serwisu warto sprawdzić czy rozwiązaniem problemu nie będzie wymiana kabla USB lub złączki do ładowania. Jeśli jednak smartfon wciąż nie chce się naładować, warto skorzystać z pomocy profesjonalnego serwisu GSM.