naprawa-iphone-po-zalaniu-iphone

Naprawa iPhone po zalaniu

Pomimo coraz większych norm wodoszczelności iPhone urządzenia dalej mogą zostać zalane, a producent nie udziela gwarancji na zalaniu pomimo reklamowanych norm. Wszystko zależy od indywidualnego przypadku, uszczelki pomagające w niedostawaniu się wilgoci do urządzenia, z czasem nie są już tak skuteczne. W AppleLab wiemy jak sobie radzić z zalanymi urządzeniami, z Twojej strony reakcje powinna być możliwe jak najszybsza, w przypadku zalania czas gra sporą rolę.

Co zrobić po zalaniu iPhone?

Po zalaniu iPhone w pierwszej kolejności wyłącz sprzęt i podłączaj go do ładowania. Częstą praktyką jest podłączenie urządzenia pod ładowarkę, myśląc, że sprzęt może tylko się rozładował, wtedy warto przypomnieć sobie jakie procent naładowania baterii miało urządzenie, tego typu działanie może pogorszyć stan urządzenia. Nie musi ale może, po zalaniu warto otworzyć telefon i sprawdzić czy są ślady zalania. W przypadku występowania elektrokorozji na płycie głównej i innych elementach usterka może przyjść nawet po miesiącu od zalania. Chcesz mieć pewność, że woda nie dostała się do urządzenia ? Przyjdź na bezpłatną diagnozę do serwis iPhone - AppleLab.

serwis-iphone Ursynów

Serwis iPhone Warszawa

Jak wygląda procedura naprawa iPhone po zalaniu?
Diagnoza

Dokonujemy bezpłatnej diagnozy urządzenia w celu weryfikacji czy urządzenie wymaga naprawy lub czyszczenia

Wycena

Przedstawiamy zakres uszkodzeń i kosztorys naprawy do akceptacji

Naprawa

Po akceptacji kosztów przystępujemy do naprawy urządzenia i przywrócenia jego sprawności

Odbiór

Po wykonaniu wszystkich testów diagnostycznych sprzęt jest gotowy do odbioru.

Czy iPhone jest wodoodporny?

Niestety nie, coraz nowsze modele mają zwiększę normy wodoszczelności, co nie oznacza pełną gwarancję na nieuszkodzenie urządzenia podczas kontaktu z cieczą, mało tego producent nie udziela na to gwarancji, warto o tym pamiętać na wakacyjnych szaleństwach

serwis-iphone-warszawa

Czy po naprawie iPhone ma takie same normy?

Tak! Podczas każdej naprawy nakładane nowe fabryczne uszczelki co chroni urządzenie przed dostaniem się cieczy i spełnia takie same normy wodoszczelności jak urządzenie wyciągnięte z pudełka. Serwis iPhone Warszawa

Serwis iPhone Warszawa

AppleLab to serwis produktów Apple zajmujący się kompleksowym zakresem napraw. U nas naprawisz każda usterkę związaną z Twoim sprzętem Apple.

Najczęściej zadawane pytania

Masz dodatkowe pytania? Chętnie na nie odpowiemy!