Wymiana matrycy MacBook

Uszkodzenie matrycy to dość powszechny problem w MacBookach. Jeśli dotyczy też Twojego sprzętu, poznaj AppleLab. Nasi fachowcy mają wieloletnie doświadczenie i dysponują najlepszym sprzętem serwisowym. Przeprowadziliśmy już tysiące napraw polegających na montażu nowego skrzydła lub wymianie samej matrycy. Nasz serwis MacBook to najwyższa jakość świadczonych usług i tysiące zadowolonych klientów, dlatego możesz nam zaufać.

Serwis-macbook-Warszawa
wymiana-matrycy-macbook

Kiedy jest czas na wymianę matrycy ?

Uszkodzenie matrycy to usterka, która najczęściej pojawia się po upadku urządzenia i pęknięciu ekranu. Oprócz uszkodzeń mechanicznych matryce w MacBookach są bardzo wrażliwe na kontakt z cieczą lub starcie powłoki antyrefleksyjnej. Jeżeli zauważysz, że obraz zanika, ekran jest czarny albo biały lub pojawiają się na nim pasy i plamy, może to oznaczać awarię matrycy.

Wymiana wyświetlacza MacBook Warszawa

AppleLab - Profesjonalny serwis Apple
Diagnoza

Dokonujemy bezpłatnej diagnozy urządzenia w celu weryfikacji czy urządzenie wymaga naprawy lub czyszczenia

Wycena

Przedstawiamy zakres uszkodzeń i kosztorys naprawy do akceptacji

Naprawa

Po akceptacji kosztów przystępujemy do naprawy urządzenia i przywrócenia jego sprawności

Odbiór

Po wykonaniu wszystkich testów diagnostycznych sprzęt jest gotowy do odbioru.

Nieznana usterka ?

Nie jesteś pewien, czy doszło do uszkodzenia matrycy? Napisz lub zadzwoń – nasi fachowcy, którzy zdiagnozują Twój sprzęt i trafnie wykryją usterkę. Jeżeli matryca jest uszkodzona, zaproponujemy montaż nowego oryginalnego skrzydła, wymianę samej matrycy lub usunięcie zniszczonej powłoki antyrefleksyjnej. Wybierzemy najkorzystniejszą dla Ciebie opcję.

 

Korzystając z naszych usług, zyskujesz atrakcyjną cenę i pewność, że naprawa będzie przeprowadzona w 100% profesjonalnie. Wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części zamiennie, które cechuje najwyższa jakość. Na każdą z przeprowadzonych prac serwisowych i zamontowane matryce udzielamy gwarancji.

Serwis Apple Warszawa

AppleLab to serwis produktów Apple zajmujący się kompleksowym zakresem napraw. U nas naprawisz każda usterkę związaną z Twoim sprzętem Apple. Wysoka kwalifikacja techników, duży magazyn części zamiennych stawia nas w czołówce serwisów.

Najczęściej zadawane pytania

Masz dodatkowe pytania? Chętnie na nie odpowiemy!