Zbita szybka w iPhone ?

Gorsze chwile zdarzają się każdemu, chwila nieuwagi i Twój iPhone może ulec uszkodzeniu, w AppleLab wymiana szybki trwa dosłownie chwile, usługę możemy wykonać już w 30 minut i Twój sprzęt wraca do 100% sprawności. Dzięki bogatemu magazynowi jesteśmy w stanie rozwiązać Twój problem od ręki. Na każdą usługę udzielamy gwarancji, zapewniamy najwyższą jakość wykonanej usługi.

 

Wymiana szybki iPhone Warszawa

Jak wygląda proces naprawy w AppleLab ?
Odwiedź nas

Sprzęt możesz dostarczyć osobiście lub za pośrednictwem kuriera

Diagnoza

Sprawdzamy czy Twoje urządzenie nie posiada innych usterek

Naprawa

Przystępujemy do naprawy Twojego urządzenia

Odbiór

Po 30 minutach Twój sprzęt jest gotowy do odbioru

Wymiana szybki w iPhone praktycznie od ręki..

Bogate doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz sprzęt służący do napraw urządzeń Apple mogą Ci zagwarantować najwyższy poziom usługi oraz obsługi klienta. Dlatego w AppleLab naprawy są tak skuteczne a czas naprawę zredukowany do minimum. Wielu klientów już doceniło naszą pracę, czas na Ciebie!

 

iphones

Serwis iPhone Warszawa

AppleLab zapewnia najwyższą skuteczność wszystkich napraw, poradzimy sobie praktycznie z każdą usterką, sprawdź nas!

Najczęściej zadawane pytania

Postaramy się odpowiedź na wszystkie pytania...

Nic! W AppleLab dokonujemy bezpłatnej diagnozy i ekspertyzy w celu przedstawieniu Tobie możliwe najlepszego rozwiązania, po tym korku Ty decydujesz czy chcesz przystąpić do naprawy. Gramy uczciwie, mamy świadomość, że wszystko można naprawić ale nie wszystko jest opłacalne, oczywiście w 90% przypadków naprawa jest zdecydowanie opłacalna i warta wykonania.

Oczywiście tak! Każda usługa objęta jest 3 miesięczną gwarancją serwisową, do każdej naprawy otrzymujesz protokół naprawy wraz z gwarancją a wszystkie naprawy i gwarancje weryfikowane są na podstawie numeru seryjnego sprzętu w naszym serwisie. Odsetek reklamacji mamy znikomy, nie mniej jednak wykonując usługę w naszym serwisie powinieneś czuć komfort i bezpieczeństwo.

Oczywiście, że nie! Używany najwyższej jakości sprzętu do naprawy urządzeń Apple, naprawę wykonują wykwalifikowani technicy, dlatego nie ma najmniejszego ryzyka na wystąpienie śladów rozbierania czy naprawy Twojego urządzenia. Po naprawie sprzęt będzie działał jak nowy, wyciągnięty z pudełka. Po każdej naprawie wykonujemy testy diagnostyczne, sprzęt przed wydaniem musi przejść szereg testów.

Koszty są uzależnione od stopnia uszkodzenia i konkretnego urządzenie. Cennik podstawowych usług sprawdzić w zakładce „cennik” lub kontaktując się z nami telefonicznie. W przypadku mniej oczywistych napraw, musimy dokonać diagnozy Twojego urządzenia, jest ona bezpłatna, wtedy będziemy w stanie przedstawić informacje na temat usterki i kosztów naprawy, ostatecznie Ty podejmujesz decyzje o naprawie urządzenia.