Wymiana baterii iPhone Warszawa, kiedy jest czas na wymianę baterii ? 

Każdy akumulator ma swoją żywotność, z czasem jego działanie staje się zdecydowanie mniej wydajne co przekłada się na czas pracy na baterii. Już po roku użytkowania, bateria w iPhone staje się mniej wydajna i wytrzymuje odpowiednio mniej, średnia żywotność baterii w iPhone wynosi 500 cykli.

Jakie są główne objawy żutej baterii?

  1. iPhone szybko się rozładowuje,
  2. Telefon wyłącza się na mrozie,
  3. Urządzenie długo się ładuje,
  4. iPhone działa powolnie,
  5. Urządzenie nadmiernie się nagrzewa,
  6. Urządzenie wyłącza się nieoczekiwanie.

Wymiana baterii iPhone Warszawa

Jak wygląda proces wymiany baterii iPhone w AppleLab ?
Odwiedź nas

Sprzęt możesz dostarczyć osobiście lub za pośrednictwem kuriera

Weryfikacja

Sprawdzimy kondycje i ilość cykli baterii w Twoim urządzeniu

Naprawa

Przystępujemy do wymiany baterii w Twoim urządzeniu

Odbiór

Po dokonaniu testów po naprawie, Twój sprzęt po 30 minutach jest gotowy do odbioru.

Bateria w iPhone szybko się rozładowuje? 

Kondycję baterii możesz samemu sprawdzić w ustawianiach swojego iPhone wchodząc odpowiednio w ustawienia>bateria>kondycja baterii. Baterie zalecamy wymieniać poniżej 85% żywotności baterii, różnice względem nowej baterii odczujemy już przy 92%. Jeżeli Twój sprzęt posiada typowe objawy takie jak szybkie się rozładowywanie baterii w iPhone czy włączanie się sprzętu przy niskiej temperaturze, oznacza to, że Twoja bateria jest zużyta i wymaga wymiany. W AppleLab. wymienisz baterię już w 30%, możesz również dokonać bezpłatnej diagnozy i weryfikacje, bezpłatnie sprawdzimy sprawność Twojej baterii.

iphones

Serwis iPhone Warszawa

AppleLab zapewnia najwyższą skuteczność wszystkich napraw, poradzimy sobie ze wszystkimi usterkami, każde zlecenie objęte jest gwarancją, a czas naprawy skrócony do minimum.

Najczęściej zadawane pytania

Chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania...

Koszty wymiany baterii w iPhone uzależniony jest od modelu. Cennik podstawowych usług sprawdzić w zakładce „cennik” lub kontaktując się z nami telefonicznie. W przypadku mniej oczywistych napraw, musimy dokonać diagnozy Twojego urządzenia, jest ona bezpłatna, wtedy będziemy w stanie przedstawić informacje na temat usterki i kosztów naprawy, ostatecznie Ty podejmujesz decyzje o naprawie urządzenia.

Oczywiście tak! Każda usługa objęta jest 3 miesięczną gwarancją serwisową, do każdej naprawy otrzymujesz protokół naprawy wraz z gwarancją a wszystkie naprawy i gwarancje weryfikowane są na podstawie numeru seryjnego sprzętu w naszym serwisie. Odsetek reklamacji mamy znikomy, nie mniej jednak wykonując usługę w naszym serwisie powinieneś czuć komfort i bezpieczeństwo.

Nic! W AppleLab dokonujemy bezpłatnej diagnozy i ekspertyzy w celu przedstawieniu Tobie możliwe najlepszego rozwiązania, po tym korku Ty decydujesz czy chcesz przystąpić do naprawy. Gramy uczciwie, mamy świadomość, że wszystko można naprawić ale nie wszystko jest opłacalne, oczywiście w 90% przypadków naprawa jest zdecydowanie opłacalna i warta wykonania.

Nic straconego! Prawdopodobnie problem dotyczy problemu płyty głównej, najczęściej winny jest układ zasilania, po jego wymianie rozładowywanie się baterii wróci do katalogowych norm. Przy takiej realizacji na wstępnie dokonujemy bezpłatnej diagnozy w celu znalezienie przyczyny, następnie przekazujemy kosztorys klientowi, po jego zaakceptowaniu przystępujemy do realziacji zlecenia, po dokonanej naprawie wykonujemy szereg testów potwierdzających odpowiednie wykonanie usługi.