Realizujemy wszystkie naprawy iPhone - Mokotów, Kabaty, Służew

AppleLab to serwis iPhone o wysokiej jakości zleceń

Wymiana szybki iPhone

Wymiana szybki w iPhone to jedna z najczęstszych zleceń goszczących w naszym serwisie, taką usługę zrealizujesz już w 30 minut!

Serwis wyświetlacza iPhone Warszawa

Wymiana baterii iPhone

Zużycie akumulatora na naturalny proces każdej baterii, kondycja baterii poniżej 85% to znak i czas na jej wymianę, trwa to zaledwie 30 minut!

Bateria iPhone Warszawa

Naprawa po zalaniu iPhone

Pomimo coraz większych norm wodoszczelności, iPhone nie jest urządzeniem wodoodpornym, w przypadku zalania istota jest szybka reakcja.

Serwis iPhone Warszawa

Wymiana złącza ładowania iPhone

iPhone nie ładuje ? Kabel wypada ze złącza ? Wymiana złącza ładowania w iPhone rozwiąże ten problem, trwa to zaledwie około 30 minut.

 

Moduł ładowania iPhone Warszawa

Wymiana głośnika iPhone

Halo, halo? Słabo słychać przez głośnik ? Zazwyczaj problem jest z uszkodzoną membraną lub głośnikiem, naprawimy to sprawnie i skutecznie.

Głośnik iPhone Warszawa

Odzyskiwanie danych iPhone

Warto mieć wolnej przestrzeni na dysku i zabezpieczać swoje dane, jeżeli Twoje dane zostały uratowane są duże szanse na ich odzyskanie.

Serwis iPhone Warszawa

Serwis iPhone Warszawa - Mokotów

AppleLab to serwis godny zaufania i polecany przez tysiące klientów. U nas szybko i skutecznie znajdziesz rozwiązanie swojego problemu z urządzeniem iPhone / MacBook / iPad / iMac.

Napraw z nami swojego iPhone'a - Mokotów, Kabaty, Służew

Profesjonalny serwis iPhone Warszawa, statystyki serwisu pokazują największe zainteresowanie usługami napraw iPhone Warszawa, urządzenia z roku na rok stają się coraz bardziej popularne a ich wygląd niestety nie idzie w parze z odpornością na uszkodzenia, wymiana szybki iPhone Warszawa to najczęstsza przyczyna wizyty w naszym serwisie, wymiana baterii iPhone Warszawa to również usterka często wykonywana w naszym serwisie, naturalnym procesem starzenia się baterii jest spadek jej wydajności, w celu przywrócenia do stanu wyjściowego jest wymiana jej na nową. Odzyskanie danych iPhone to bardzo delikatny i wrażliwy sektor naszych działań, ze względu na istotną formą i możliwość utracenia wspomnień w postaci zdjęć i filmów, wykorzystujemy 100% możliwych technik do odzyskania danych i mamy sporą skuteczność. Zapraszamy: Serwis iPhone - Warszawa.