Wymiana klawiatury MacBook

Zauważasz problem w działaniu klawiatury w swoim MacBooku? Klawiatura zacina się, nie działa jej podświetlenie lub ma wduszony przycisk? Problem z działaniem klawiatury znacznie utrudnia użytkowanie sprzętu, dlatego skorzystaj z pomocy naszego serwisu MacBook w Warszawie! Oferujemy naprawę wszystkich komputerów przenośnych marki Apple – MacBook, MacBook Retina, MacBook Air i MacBook Pro, zachowując najwyższe standardy usług.

Wymiana-klawiatury-Macbook Warszawa

Najczęściej spotykanym problemem z klawiaturą w Macbooku jest zaleganie zanieczyszczeń lub kontakt z wodą. Naprawa lub wymiana klawiatury konieczna jest m.in. gdy: klawisz lub cała sekcja klawiszy nie działa, przyciski zacinają się, przyciski wydają dziwny dźwięk przy wciskaniu, klawisz daje inny znak, klawiatura sama pisze bez naszego udziału.

Wyróżnić można wiele przyczyn powodujących awarię klawiatury w Macbooku – intensywną eksploatację, uszkodzenia mechaniczne czy wspomniane zanieczyszczenia i zalania. Co więcej zdarza się, że problemy z klawiaturą powstają w wyniku usterki innego komponentu, np. płyty głównej. W naszym serwisie dokonamy nie tylko czyszczenia lub wymiany klawiatury w MacBooku, lecz także przeprowadzimy pełną diagnozę sprzętu i usuniemy ewentualne usterki wpływające na pracę klawiatury.

serwis MacBook Warszawa

AppleLab- serwis urządzeń MacBook i iPhone
Diagnoza

Dokonujemy bezpłatnej diagnozy urządzenia w celu weryfikacji czy urządzenie wymaga naprawy lub czyszczenia

Wycena

Przedstawiamy zakres uszkodzeń i kosztorys naprawy do akceptacji

Naprawa

Po akceptacji kosztów przystępujemy do naprawy urządzenia i przywrócenia jego sprawności

Odbiór

Po wykonaniu wszystkich testów diagnostycznych sprzęt jest gotowy do odbioru.

Klawiatury montowane w naszym serwisie MacBook są oryginalnymi częściami, a ich wymiana jest przeprowadzona przez wykwalifikowany personel z użyciem profesjonalnych narzędzi. Na każdą usługę dajemy gwarancję, a z naszych usług skorzystało już wielu klientów, którzy chętnie do nas powracają – sprawdź szczegóły oferty!

Wymiana-klawiatury-Macbook

serwis MacBook Warszawa

AppleLab to serwis produktów Apple zajmujący się kompleksowym zakresem napraw. U nas naprawisz każda usterkę związaną z Twoim sprzętem Apple.

Najczęściej zadawane pytania

Masz dodatkowe pytania? Chętnie na nie odpowiemy!