Kiedy jest czas na wymianę baterii w MacBook?

Każdy akumulator ma swoją żywotność, z czasem ogniowa nie są już tak wydajne jak w przypadku nowego urządzenia, skutkuje to skróceniem czasu pracy na baterii a w skrajnych przypadkach spuchnięciem baterii i większym uszkodzeniem urządzenia. Ilość cykli naładowań możesz sprawdzić z poziomu systemu, istotnym parametrem baterii jest też pojemność.

Zrzut ekranu CoconutBattery
Wymiana-baterii-macbook-warszawa

Wymiana baterii to szybki sposób na przywrócenie pełnej sprawności w Twoim sprzęcie. Nasz serwis MacBook realizuje profesjonalną wymianę baterii od ręki, udzielając gwarancji na nowy podzespół. Zaledwie kilka chwil wystarczy, żebyś znów mógł korzystać z urządzenia w 100% mobilnie i uwolnił się od noszenia ze sobą zasilacza i kabli. Wymiana baterii oraz opcjonalnie naprawa ładowarki to rutynowe czynności serwisowe przeprowadzane przez AppleLab.

Serwis MacBook Warszawa

AppleLab - Profesjonalny serwis urządzeń Apple
Diagnoza

Dokonujemy bezpłatnej diagnozy urządzenia w celu weryfikacji czy urządzenie wymaga naprawy lub czyszczenia

Wycena

Przedstawiamy zakres uszkodzeń i kosztorys naprawy do akceptacji

Naprawa

Po akceptacji kosztów przystępujemy do naprawy urządzenia i przywrócenia jego sprawności

Odbiór

Po wykonaniu wszystkich testów diagnostycznych sprzęt jest gotowy do odbioru.

Wymiana baterii w MacBooku staje się konieczna w sytuacji, gdy przekroczono 1000 cykli ładowań. Akumulator może wtedy zacząć działać znacznie wolniej i mniej wydajnie. Jeżeli urządzenie w ogóle się nie włącza, nawet będąc podłączone do sieci lub bateria spuchła, powinieneś jak najszybciej udać się do naszego serwisu. Zrealizujemy wymianę przy zachowaniu oryginalnej elektroniki i udzielimy gwarancji na nową baterię.

Serwis-Macbook-Kabaty

AppleLab to najlepszy serwis MacBook, w którym pracują wykwalifikowani fachowcy. Mamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu rutynowych i skomplikowanych prac serwisowych. Dysponujemy najnowszym sprzętem, a wszystkie wymiany wykonujemy wyłącznie przy użyciu oryginalnych podzespołów.

Nasi specjaliści zdiagnozują Twój sprzęt i poinformują Cię, czy konieczna jest wymiana baterii, czy wystarczy naprawa ładowarki. Bez względu na rodzaj usługi, zawsze możesz liczyć na najwyższą jakość oraz konkurencyjne ceny. Jeżeli Twój Mac ma problemy z baterią, nie zwlekaj – skontaktuj się z nami jak najszybciej!

Naprawa MacBook Warszawa

AppleLab to serwis produktów Apple zajmujący się kompleksowym zakresem napraw. U nas naprawisz każda usterkę związaną z Twoim sprzętem Apple.

Najczęściej zadawane pytania

Masz dodatkowe pytania? Chętnie na nie odpowiemy!