Fachowa naprawa MacBook Warszawa

AppleLab - serwis MacBook / MacBook Air / MacBook Pro

Wymiana baterii MacBook

Jak każde ogniowa tak również bateria w MacBook ulega z użyciu, w naszym serwisie możesz wymienić baterię już w kilka godzin!

Bateria Apple macbook Air

Wymiana klawiatury MacBook

Jeżeli Twój sprzęt wymagana wymiany klawiatury możesz wymienić ją ekspresowo i profesjonalnie w AppleLab.

wymiana-klawiautry-macbook

Wymiana gładzika MacBook

Twój gładzik sam klika i komfort pracy jest znacznie obniżony? Większość gładzików mamy dostępne na magazynie dlatego ekspresowo możemy naprawić Twój sprzęt!

 

wymiana-gładzika-macbook-warszawa

Wymiana złącza ładowania

MacBook nie ładuje ? Kabel wypada ze złącza ? Wymiana złącza ładowania w MacBook rozwiąże ten problem, trwa to zaledwie kilka godzin!

 
 

wymiana-zlacza-magsafe-warszawa

Wymiana ekranu MacBook

Uszkodzona matryca, nie wyświetla ekranu lub jest rozlana ? Zapraszamy na diagnozę sprawdzimy i przedstawimy możliwie najlepsze rozwiązanie!

wymiana-ekranu-macbook

Odzyskiwanie danych MacBook

Warto mieć wolnej przestrzeni na dysku i zabezpieczać swoje dane, jeżeli Twoje dane zostały uratowane, zajmiemy się tym!

odzyskanie-danych-macbook-warszawa
serwis-macbook-warszawa

Naprawa MacBook Warszawa

AppleLab to serwis godny zaufania i polecany przez tysiące klientów. U nas szybko i skutecznie znajdziesz rozwiązanie swojego problemu z urządzeniami Apple!

Naprawa MacBook Warszawa

Oferujemy pełen zakres usług napraw i profesjonalny serwis MacBooków. Przeprowadzimy nie tylko wymianę podzespołów jak płyty główne, matryce, baterie, touchpady czy klawiatury, lecz także reperacje zalanych komputerów i mycie ich w myjce ultradźwiękowej. Nasz Mac Serwis pomaga we wszystkich problemach bez względu na stopień zaawansowania, niezależnie czy chodzi o programowanie uszkodzonego EFI, SMC, BIOS-u czy wymianę pamięci RAM.

Naprawa MacBooka nie ma przed nami tajemnic. Rozwiązujemy problemy z aktualizacjami, wydajnością systemu, logowaniem, aplikacjami i funkcjami. Naprawiamy również płyty główne i wymieniamy uszkodzone elementy bez względu na rodzaj montażu – BGA, mikroBGA, DPAK, FPGA, przewlekany THT, SMD, SOP, TSOP, SOT23, SOT223, SO8, TEO252.

Odzyskiwanie danych MacBook, MacBook Pro, MacBook Retina, MacBook Air

Doskonale rozumiemy, że utrata cennych danych jest ogromnym problemem i dlatego naszym priorytetem jest jak najszybsza realizacja zadania. Naprawiamy wszystkie komputery przenośne Apple – MacBook, MacBook Retina, MacBook Air i prowadzimy serwis MacBook Pro. Jeśli potrzebujesz wykonać kopię zapasową lub przywrócić jakiekolwiek osobiste pliki, muzykę, zdjęcia – zrobimy to.

Nasz zespół techników jest w doświadczony w odzyskiwaniu danych przy użyciu najnowszych urządzeń i oprogramowania do skanowania dysków twardych. W razie potrzeby lub konieczności konfigurujemy kopie zapasowe lub przywracamy. Skontaktuj się z naszym zespołem poprzez e-mail, telefon lub odwiedź centrum serwisowe w Warszawie na Ursynowie. Gdy naprawa MacBooka jest pilna, wprowadziliśmy także opcję napraw wysyłkowych.