Naprawa MacBook po zalaniu

Jeżeli Twój sprzęt uległ zalaniu, liczy się każda sekunda! Jak najszybciej wyłącz komputer, odłącz zasilanie i skontaktuj się z naszym serwisem. Bez względu na to, jaką cieczą został zalany laptop, dokładnie osuszymy jego wnętrze, oczyścimy części, wykonamy fachową diagnozę i sprawdzimy poprawność działania każdego z podzespołów, diagnozując ewentualne usterki. Jeśli będziesz działać szybko, naprawa MacBooka jest możliwa.

naprawa zalanego macbook Warszawa

Naprawa MacBook Warszawa

AppleLab- Profesjonalny serwis Apple
Diagnoza

Dokonujemy bezpłatnej diagnozy urządzenia w celu weryfikacji czy urządzenie wymaga naprawy lub czyszczenia

Wycena

Przedstawiamy zakres uszkodzeń i kosztorys naprawy do akceptacji

Naprawa

Po akceptacji kosztów przystępujemy do naprawy urządzenia i przywrócenia jego sprawności

Odbiór

Po wykonaniu wszystkich testów diagnostycznych sprzęt jest gotowy do odbioru.

Macbook Pro - Warszawa

Jak przebiega naprawa po zalaniu? 

Zrobimy wszystko, żeby Twój sprzęt działał jak dawniej. Po rozkręceniu go i uważnych oględzinach może się okazać że wystarczy skrupulatne czyszczenie. Specjaliści AppleLab przeprowadzą je z wykorzystaniem najlepszych narzędzi, na przykład ultradźwięków.

Nawet jeśli uszkodzeniu uległy podzespoły, naprawimy je. Niekiedy trzeba wymienić klawiaturę, a nawet płytę główną lub inne elementy. Nie warto podejmować prób naprawy na własną rękę, ponieważ kluczem do sukcesu jest trafna diagnostyka i wykorzystanie profesjonalnych narzędzi. Nasz MacBook serwis to bezpieczne miejsce dla Twojego sprzętu.

Serwis-macbook-Warszawa

Serwis MacBook Warszawa

Naprawa MacBooka, nawet jeżeli uległ poważnemu zalaniu, nie stanowi dla nas problemu. Mamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu różnych prac serwisowych i korzystamy wyłącznie z oryginalnych części zamiennych. Naprawa zalanego MacBooka nie musi być droga. Wszystko zależy od stopnia uszkodzeń i konieczności wymiany podzespołów. Po zakończonych pracach serwisowych przeprowadzimy skrupulatne testy, potwierdzające skuteczność usługi.

Najczęściej zadawane pytania

Masz dodatkowe pytania? Chętnie na nie odpowiemy!