serwis iphoneów

Chcesz kupić iPhone odpowiadający Twoim oczekiwaniom? Jakie modele polecają użytkownicy?

Telefony marki Apple wyróżniają się nie tylko ciekawym designem, ale także wydajną pracą podzespołów. Jak to bywa w przypadku każdego sprzętu elektronicznego, iPhone’y również mogą ulec awarii. Które modele smartfonów od Apple wyróżniają się największą niezawodnością? Wszystko zależy od sposobu użytkowania i potrzeb ich właściciela.

Jaki iPhone do standardowych funkcji?

Osobom, którym zależy na niskiej cenie i płynnej pracy telefonu poleca się zakup iPhone’ów starszej generacji. Modele 5s, 6 czy 7 gwarantują wygodne wykonywanie połączeń i pisanie SMS-ów. Warto jednak pamiętać, że urządzenia z tej grupy nie posiadają tak wytrzymałych akumulatorów, jak nowsze modele. Możesz jednak zadbać o jego wydajność, dokonując wymiany baterii w iPhonie w naszym serwisie na Służewcu.

Warto też pamiętać, że starsze smartfony Apple nie są zbyt długo wspierane, co ogranicza swobodę korzystania z Internetu i większości popularnych aplikacji.

iPhone do fotografii – który model wybrać?

Miłośnicy fotografii, stawiający na doskonałą jakość zdjęć i filmów, polecają iPhone’a 13 Pro. Model posiada dwa tylne aparaty o jaśniejszej optyce, a także bardzo wydajny procesor z wyższą liczbą rdzeni graficznych. Dodatkowo, iPhone 13 Pro posiada wyświetlacz 120 Hz, zapewniający dużo płynniejsze odtwarzanie obrazu, zarówno podczas wykonywania zdjęć, jak również w trakcie nagrywania filmów.

Wydajny iPhone – co polecają użytkownicy?

Fani urządzeń marki Apple wskazują, że obecnie największą wydajność oferują modele iPhone’a 12 oraz 13. Najnowsze modele posiadają doskonale zoptymalizowane podzespoły, dzięki czemu działają bardzo szybko. iPhone 12 posiada procesor Apple A14 Bionic, gwarantujący wydajność dużo wyższą niż model A13 Bionic (obecny w iPhonie 11 Pro). Z kolei „trzynastka” została wyposażona w model A15 Bionic, wyróżniający się jeszcze płynniejszą pracą sprzętu. W połączeniu z najnowszą wersją systemu iOS, wyżej wspomniane smartfony Apple mogą posłużyć zarówno do standardowego użytkowania, jak również do wykonywania zdjęć, filmów czy obsługi multimediów.